Среда, 02 декабря 2015 11:02

"Півроку без абонплати"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Підключись до мережі компанії «АСКОН» та отримай півроку безкоштовного Інтернету*!

Askon zima 2015
*Одночасна участь у декількох акціях компанії не допускається. Знижки по окремим акціям не підсумовуються. Деталі акції та регламент підключення наведені у спойлері.

РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «Півроку без абонплати»

1.   ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), які з 01 грудня 2015 року звернулися для того, щоб скористатись послугою доступу до Інтернету та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3).

2.   СУТЬ АКЦІЇ 

2.1.  Акція «Півроку без абонплати» дійсна для фізичних осіб, які мають в місці підключення телекомунікаційної послуги з доступу до Інтернет наявний фрагмент абонентської лінії для підключення послуги з доступу до Інтернет.

2.2. Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на тарифний план Unlim200” додатково вводиться спеціальна акційна пропозиція, що передбачає користування акційним тарифним планом протягом 6 (шести) місяців без нарахування щомісячної абонентської плати (в порівнянні з діючими безлімітними тарифними планами). Абонентська плата не нараховується за кожний другий місяць з моменту підключення протягом одного календарного року з дати підключення.

2.3. Вартість підключення до мережі «АСКОН» для абонентів, що здійснюють підключення за умовами акції «Півроку без абонплати», становить 1 грн. з ПДВ з внесенням авансового платежу в розмірі однієї абонентської плати згідно обраного тарифного плану.

2.4. Мінімальний строк дії вибраного тарифного плану становить 12 (дванадцять) місяців. Після закінчення терміну користування послугами на акційних умовах абоненти, що підключились за умовами акції «Півроку без абонплати» переводяться на стандартний тарифний план (“Unlim100”) з тарифікацією на загальних умовах.

3. ВИНЯТКИ

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти мережі «АСКОН», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.3. Акція не поширюється на абонентів в приватному секторі.

3.4. Умови акції не розповсюджуються на абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців.

Прочитано 1465 разів
Детальніше в цій категорії: « Приведи друга

Оплата 

sale

Техпідтримка 

support

Статистика 

Посетители
3

Наші партнери 

datagroup  giganet  topnet  ukrpays.com  City24  webmoney  Deps  24nonstop 

pin icon 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #134f10441 #100313115751

Веб-дизайн  Студія Універсал